You are here

Szukasz niebanalnej pracy? Zostań telefonistką!

Ostatnimi laty pojawiło się wiele nowych fachów, które wcześniej nie istniały. Ekspert od HR, programista czy grafik komputerowy - są to specjalizacje zupełnie nowe na rynku. Są również zawody, które spotykamy od wielu lat, jednak od niedawna nieco odmieniły swój wymiar. Mowa tutaj o telefonistkach koordynujących system call center. Jak rozwijała się profesja osoby zarabiającej na słuchawce? Czy da się wyżyć na takiej pracy? Kto może się jej podjąć i czy trudno ją zdobyć?

Telefoniczna obsługa klienta
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Dawniej, pani pracująca na infolinii miała obowiązek łączyć rozmowy. O cyfryzacji jeszcze wtedy nikt nie marzył, dlatego tez tego typu zadania były wykonywane manualnie. Następnie, wraz z upowszechnieniem telekomunikacji w mieszkaniach naszych rodaków, zaczęły pojawiać się całkiem inne zadania.

Podobny serwis opublikował inne tego typu informacje. Jeżeli Cię one intrygują, to kliknij tutaj oraz przeczytaj więcej porad w serwisie (https://www.ehrle.pl/pl/produkty/myjnia-smartwash/) publikacji, którą tam odnajdziesz.

Wszelkiego typu firmy wprowadzały system call center do swoich biur - w konkretnych godzinach czynna była infolinia, na której telefonistka odpowiadała na pytania dotyczące sprzedawanych produktów i świadczeń. Od kilkunastu lat pojawił się kolejny wymiar tej pracy - to osoba przy telefonie zaczęła sama telefonować do różnych person, wyszukując numerów w specjalnym banku, oferując wszelkiego typu produkty. Dużo informacji na ten temat znajdziesz na stronie .Jeśli jesteś młodą, inteligentną osobą, nawet studentem, bez problemu możesz rozpocząć pracę telefonistki sprzedażowej. Obecnie wiele firm zewnętrznych, zajmujących się tego typu usługami, szuka pracowników. Elastyczny grafik, dowolna liczba godzin wypracowywanych w miesiącu, przyjemna praca w ciepłym biurze. Mało tego, nie musisz samodzielnie wykręcać numeru klienta, system call center zrobi to dla ciebie, ty tylko masz za zadanie odpowiednio poprowadzić rozmowę. A w tym również nie ma nic skomplikowanego - na początek pracy dostaniesz wszelkiego rodzaju szablony rozmów, które krok po kroku zobrazują ci, jak rozmawiać z konkretnym typem klienta, w zależności czy twój sektor zajmuje się sprzedażą produktów czy po prostu odpowiedzią na pytania. Dla najlepszych pracowników, korporacje telefoniczne oferują stały etat na umowę o pracę, oraz pełny pakiet socjalny - opieka medyczna, karnet na siłownię i znacznie więcej.

Gdy interesuje Cię prezentowany temat, to odsyłam do strony www (https://sklep.acana.com.pl/62-dysk-dla-psow), ponieważ znajdziesz tu mnóstwo fascynujących zagadnień na ten temat.

Zobacz systemy call center.

System call center to dość nowy wynalazek, lecz już został zaadaptowany przez wiele korporacji. Jeżeli chcesz dorobić sobie troszkę grosza w czasie edukacji, lub po prostu szukasz stałej, interesującej profesji, zostań telefonistką! Jest to jeden z najbardziej rozwijających się zawodów, dlatego wakatów jest pełno.
Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1