Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhost/macniderdesign.com/includes/menu.inc).

You are here

Jak uzyskiwać to, co założyliśmy? Jak realizować zaplanowane sobie założenia? Odpowiedź jest dość intrygująca

Każdego dnia coś nowego, pojawiają się i znikają koncepcje, myśli, postanowienia. Codziennie uciekają myśli i założenia, których nie udało się nam zrealizować, na które nie starczyło czasu, siły lub ochoty, takie co były w planach, ale teraz są zaplanowane na nigdy. Takie rozterki pojawiają się w każdej dziedzinie naszego życia, z czego wynikają?
salon
Author: OKNOPLAST-Kraków
Source: OKNOPLAST-Kraków
Najprościej rzecz ujmując nie ma w tym nic nadzwyczajnego, gdyż nie mamy czasu tylko na te plany, trzeba się zajmować prawdziwym życiem. Ile razy już przykładowo sobie przyrzekałeś, że w końcu wyremontujesz mieszkanie, a następnie wstawisz pięknie meble do salonu i sofy jednoosobowe - A plan ten dalej oczekuje na realizację.

Jak się zachować w takich sytuacjach? Odpowiedź jest jedna, ale może się nie spodobać osobom, które zdają sobie z niej sprawę. Tak, wziąć się w garść i to, co postanowione, zrealizować. Tak naprawdę to nie jest aż tak trudne, ale co wynika z doświadczenia wiele osób już właśnie rezygnuje w tym momencie. A szkoda, bo zamiast „zawalać” się terminami, postanowieniami, których i tak nie będziemy mogli zrealizować, lepiej wypisać na kartce chociaż trzy rzeczy, które chcemy zrobić w najbliższym czasie.
I co istotne, żeby był jakiś z tego pożytek trzymać się założeń, jak najbardziej poważnie. Oczywiście, jeśli mamy zamiar postawić sobie realne zadania do zrealizowania to dobierzmy odpowiednią skalę trudności do konkretnego, przeznaczonego na ten cel, czasu. Zamierzając wyremontować mieszkanie to przecież trzeba założyć na to o wiele więcej czasu niż na niewielką korektę, przykładowo wymianę mebli do salonu.
salon
Author: POL-SKONE
Source: POL-SKONE
Postępujmy tak z innymi rzeczami, gdyż ten sposób po prostu działa, jest bardzo realny i możliwy do spełnienia (przykłady i pomysły).

Możliwe, że nie jest tak efektowny, jak ten,donoszący, że w jakiś magiczny sposób wcielimy w życie wiele ambitnych projektów. No tak, ciekawe to brzmi, ale naprawdę mierzmy siły na zamiary i zamiast marzyć o kilkunastu planach, a w konsekwencji nie zrealizować żadnego, lepiej skupić się konkretnie na kilku projektach, które można całkowicie zrealizować. Po wcieleniu pierwszych zadań możemy przejść do kolejnych, i tak w kółko, aż zrealizujemy wszystko, czego tylko pragniemy.
Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1